Vitajte na stránkach MŠ. Most pri Bratislave

Aktivity

Audiorozprávka-kniha je môj kamarát-predstavujeme si knihy
  • 5.6.2020 09:37

Dnes si môžete vypočuť už 9. časť z knihy Petra Stoličného, Dobrý deň, Opica Škorica. Ktorý sa volá “Ako možno ohováraním ublížiť” Rozprávka je uložená v súboroch. A nezabudnite si pozrieť obrázky :)

Detail
Audiorozprávka-Kniha je môj kamarát-predstavujeme si knihy
  • 4.6.2020 12:47

Dnes si môžete vypočuť už 8. príbeh z knihy Dobrý deň, Opica Škorica, ktorú napísal spisovateľ Peter Stoličný a obrázky v nej nakreslila ilustrátorka Sabína Liptáková. Dnešný príbeh sa volá, Ako sme oslávili Škoricine narodeniny. Nezabudnite si pozrieť obrázky a rozprávku nájdete v súbore. Dopočú...

Detail
Audiorozprávka-Kniha je môj kamarát-predstavujeme si knihy
  • 3.6.2020 10:03

Dnes si môžete vypočuť už 7.časť z knihy Dobrý deň, Opica Škorica, od spisovateľa Petra Stoličného, ktorá sa volá: “Hranolčeky, kola, dobrota nás volá”Rozprávka je uložená v súbore, a pozrite si ku nej aj obrázky :)

Detail
Audiorozprávka-Kniha je môj kamarát-predstavujeme si knihy
  • 2.6.2020 11:16

Dnes si môžete vypočuť už 6 príbeh z knihy, Dobrý deň, Opica Škorica, od spisovateľa Petra Stoličného, ktorý sa volá, “Hanba v reštaurácii”. 

Detail
Krásny sviatok všetkým deťom :)
  • 1.6.2020 08:45

Dnes majú všetky deti sviatok. Najmenšie bábätká, väčšie škôlkarske aj tie najväčšie, ktoré už chodia do školy. Krásny sviatok :)Vo fotkách aj v súboroch je pár pracovných listov k tomuto krásnemu dňu. 

Detail
Audiorozprávka-Kniha je môj kamarát-predstavujeme si knihy
  • 29.5.2020 13:04

Dnes si môžete vypočuť 5. rozprávku z knihy od Petra Stoličného Dobrý deň, Opica Škorica, ktorý sa volá, Ako sme varili špagety. Rozprávka je uložená v súboroch. 

Detail
Počítanie
  • 29.5.2020 12:26

Skús nájsť na obrázku rovnaké zvieratko a spočítaj koľko sa ich na hlavnom obrázku nachádza. Všetky obrázky sú uložené aj v súboroch na vytlačenie. 

Detail
Prechádzková hra
  • 29.5.2020 12:19

Keďže sa blíži víkend a ak bude pekné počasie, určite pôjdete aj von do prírody, pripravila som takúto krásnu hru. Na obrázku môže byť nakreslené akékoľvek zvieratko. Základom je, aby malo vystrihnuté telo a vznikla tak papierová diera :) vonku potom môžete hľadať a prirovnávať jednotlivé obrázky...

Detail
Audiorozprávka - kniha je môj kamarát - predstavujeme si knihy
  • 28.5.2020 11:41

Dnes si môžete vypočuť 4. diel z knihy “Dobrý deň, Opica Škorica” od spisovateľa Petra Stoličného s názvom “Hapčí a na zdravie”Dopočúvania :)Rozprávka je uložená v súboroch. 

Detail
Obťahovanie línie - zvieratká
  • 28.5.2020 11:35

Ceruzkou, fixkou.. obtiahni prerušovanú čiaru, nezabudni na správne držanie ceruzky a rovný chrbátik pri sedení za stolom, snaž sa vyvíjať rovnomerný tlak na podložku/obrázok, moc netlačiť, ale zase aby bolo líniu jasne vidieť.  Teraz si môžeš obrázok celý vyfarbiť a táto línia/čiara bude hr...

Detail